Ubytování v apartmánech | Český ráj apartmány

Ubytujte se tam, kde se vám bude líbit


Apartmány v Českém ráji nabízí ubytování v apartmánech, pokojích a ve studiu. Všechny 3 budovy se nacházejí vedle sebe s pohodlným parkováním. Kolem dokola obklopuje penzion příroda Českého ráje, jedna z nejkrásnějších oblastí České republiky. Poblíž ubytování se nachází plno vyhlášených míst Českého ráje.

Naše apartmány jsou skvělým výchozím bodem pro dovolenou, turistiku i relaxování. Ubytovat se u nás můžete spolu s rodinou, partou přátel nebo jen v páru. Plně vybavené apartmány, pokoje a studio nabízíme s různým počtem lůžek.

Aktuální informace COVID 19

Podmínky ubytování:
Momentálně nejsou žádná omezení ohledně ubytování.
Podrobnější informace ZDE.

Kde nakupovat? Kde se stravovat?

Apartmány a studio jsou vybaveny kuchyňkou, kde si pohodlně můžete připravit snídani, oběd i večeři. V Turnově je plno prodejen, kde nakoupíte veškeré čerstvé potraviny k uvaření oběda či večeře. V okolí jsou všemožné restaurace, pizzerie a jiné možnosti stravovaní. Pokud vám na přípravu večeře nezbudou po celém dni síly, vyrazte do jedné z restaurací ve městě Turnov. Možností stravování je zde opravdu hojně. Během teplých měsíců můžete grilovat na venkovním grilu.

Kam pro první pomoc?

V Turnově je plno lékáren, kde Vám jistě rádi prodají Vámi potřebné léky. Je zde i nemocnice s první pomocí. Doporučujeme však sjednat si odpovídající cestovní pojištění s dostatečně vysokým limitem pojištění léčebných výloh a dalších připojištění, ať vás během dovolené nic nezaskočí.